Klub Sportowy „Górnik” Polkowice sp. z o.o.

Aktualnie znajdujesz się na:

Oferty pracy

Klub Sportowy „Górnik” Polkowice Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: SPECJALISTA ds. REKLAMY

Miejsce pracy: Polkowice i okolice

Oczekiwania wobec kandydatów:

- umiejętność samodzielnej pracy i koordynacji prowadzonych projektów

- silne poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i zorientowanie na realizację celów biznesowych

- wysoko rozwinięte kompetencje analityczne i werbalne

- wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i interpersonalne

Zakres obowiązków:

- udział w strategii marketingowej Klubu Sportowego „Górnik” Polkowice Sp. z o.o.

- prowadzenie rejestrów dokumentów związanych z realizacją zadań prowadzonych przez klub

- poszukiwanie Partnerów Biznesowych dla klubu

- przygotowywanie sprawozdań i zestawień dotyczących działań reklamowych

Oferujemy:

- stałe wynagrodzenie + system premiowy za realizację określonych celów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) w terminie do 10 sierpnia 2021 roku na adres: klub@ksgornik.eu

W temacie e-maila prosimy o podanie nazwy stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Klub Sportowy „Górnik” Polkowice Sp. z o.o.
  2. Dane osobowe zostały zebrane w celu ich wykorzystania podczas postępowania rekrutacyjnego.
  3. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania.
  4. Podanie danych nastąpiło dobrowolnie.

Bardzo prosimy o dopisanie do swojego CV następującej klauzuli. Zgłoszenia bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych w zakresie ujętym w ogłoszeniu rekrutacyjnym”

Metadane

Data publikacji : 22.07.2021
Data modyfikacji : 22.07.2021
Podmiot udostępniający informację:
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Administrator
Osoba modyfikująca informację:
Jan Wierzbicki

Opcje strony

do góry